Generický Priligy

Kúpiť Power Agent Priligy Generický online s rýchlym dodaním

Skorá ejakulácia je jedným z prejavov mužskej impotencie. V tomto prípade lekár nemôže diagnostikovať erektilnú dysfunkciu, pretože muž je schopný dosiahnuť erekciu, ale ejakulácia nastáva príliš rýchlo.

Dapoxetín a iné lieky, ktoré zvyšujú trvanie sexu, pomáhajú vyrovnať sa s tým. Na stránke našej internetovej lekárne si môžete bez lekárskeho predpisu za prijateľnú cenu online kúpiť účinné tabletky, ktoré riešia problém na určitý čas. Priligy trvá približne 5-6 hodín, počas ktorých dostane chlap možnosť ovládať orgazmus a naplno si ho užiť.

 • Rýchly nástup účinku
 • Dlhotrvajúci účinok
Zabezpečená transakcia
Navštívte odkazy na certifikáty na stránke Pokladňa
Payment Methods

Priligy Generick 60mg

Balenie Cena Tablet ÚSPORA Bonus
60mg x 10 tabletky
45.36
€ 4.54 € 0 - Kúpiť
60mg x 20 tabletky
€ 90.83 / 73.63
€ 3.68 € 17.2 + 4 tabletky Kúpiť
60mg x 30 tabletky
€ 136.07 / 101.57
€ 3.39 € 34.5 + 6 tabletky Kúpiť
60mg x 60 tabletky
€ 272.14 / 174.34
€ 2.91 € 97.8 + 8 tabletky Kúpiť
60mg x 90 tabletky
€ 408.69 / 252.99
€ 2.81 € 155.7 + 10 tabletky Kúpiť
60mg x 120 tabletky
€ 544.61 / 325.01
€ 2.71 € 219.6 + 10 tabletky Kúpiť
60mg x 180 tabletky
€ 816.8 / 471.2
€ 2.62 € 345.6 + 10 tabletky Kúpiť

Príklad obálky
Vaša objednávka bude bezpečne zabalená a doručená do 24 hodín. Takto vyzerá balenie (skutočné fotografie odoslanej položky). Má veľkosť a vzhľad bežného listu (24x11x0,7 cm) a nechýba mu obsah.

Spôsob doručenia
Post EÚ
Dodacia lehota
9-21 dní
Cena
€ 20
Sledovacie číslo bude k dispozícii do 3 dní
Medzinárodná preprava
Ochrana a bezpečnosť
Diskrétne balenie
Záruka súkromia a anonymity
Dodanie vašej objednávky do 21 dní
100% poistené doručenie.

Účel, vlastnosť lieku Priligy (dapoxetín)

Cialis (Tadalafil), Viagra (Sildenafil) a Levitra (Vardenafil) sú lieky, ktoré pomáhajú vyrovnať sa s impotenciou. Poskytujú príval krvi do panvových orgánov, čo vedie k erekcii.

Ale tento problém je oveľa menej bežný ako skorá ejakulácia. Predčasné ukončenie aktu môže výrazne zhoršiť náladu oboch partnerov a v mužovi vyvolať pocit menejcennosti.

Jednou z látok, ktoré pomáhajú vyrovnať sa s problémom a predĺžiť čas, je Dapoxetín. Priligy generikum ovplyvňuje hormonálne pozadie pacienta a znižuje citlivosť nervových zakončení, takže sex trvá oveľa dlhšie.

Ako funguje Priligy (dapoxetín).

Trvanie pohlavného styku závisí od fungovania sympatického nervového systému. Predĺženie je možné v dôsledku vplyvu určitých látok na určité oblasti mozgu.

Priligy generikum (dapoxetín) je látka, ktorá oneskoruje serotonín medzi neurónmi. Z tohto dôvodu sa príkazy o začiatku orgazmu dostávajú do mozgu 3-4 krát pomalšie. Spätná väzba od spokojných zákazníkov naznačuje, že akt môže trvať od 30 do 60 minút, pričom účinok sa predlžuje až na 5-6 hodín. Počas tohto obdobia pacient stihne urobiť až 8 súloží.

Užívanie Priligy (dapoxetínu)

Priligy (dapoxetín) je dostupný ako rozpustná modrá obalená tableta. Priligy generický nápoj 1,5-2 hodiny pred plánovaným sexom. Zároveň je zakázané užívať väčšie množstvo Dapoxetinu, ako bolo predpísané pri konzultácii s odborníkom.

Účinok prichádza pomerne pomaly v porovnaní s inými prostriedkami na potenciu, ktoré začnú pôsobiť za 15-20 minút, ale výsledok stojí za čakanie.

Čo ešte vedieť predtým, ako užijete Priligy

Skorá ejakulácia nie je choroba, ale tento faktor spôsobuje nestabilný emočný stav a nepohodlie. V dôsledku toho sa intimita medzi partnermi znižuje, ľudia sa cítia nepríjemne v blízkosti a to ohrozuje vzťah ako celok.

Priligy (dapoxetín) pomáha oddialiť ejakuláciu a umožňuje kontrolovať proces. Pri dodržaní správneho dávkovania a všetkých lekárskych predpisov na udržiavaciu liečbu trvá pohlavný styk oveľa dlhšie.

Dávkovanie Priligy (dapoxetín)

V závislosti od formy uvoľňovania lieku obsahuje jedna tableta generika Priligy 30, 60, 90 mg dapoxetínu. Zvyčajne lekári odporúčajú začať s minimálnym množstvom a postupne zvyšovať porciu. Ak je to potrebné, môžete dávku zvýšiť na 90 mg.

Interakcia

Dapoxetín nemožno kombinovať s niektorými inými liekmi. Patria sem inhibítory MAO a antidepresíva, ako aj produkty obsahujúce dusičnany. Presné informácie o kombinácii rôznych liekov je potrebné skontrolovať u špecialistu.

Priligy a ich generiká je najlepšie nemiešať s alkoholom. V niektorých prípadoch alkohol znižuje citlivosť a umožňuje vám mať dlhší sex, v iných situáciách urýchľuje ejakuláciu alebo zabraňuje erekcii.

Kontraindikácie

Pred kúpou generika Priligy si pozorne preštudujte zoznam kontraindikácií. Medzi najčastejšie faktory patria:

 • Individuálna intolerancia na jednotlivé zložky.
 • Duševné poruchy vrátane depresie.
 • Choroby kardiovaskulárneho a vylučovacieho systému.
 • Chronické ochorenia v akútnej fáze.

Je zakázané používať Dapoxetine pre ženy a mladých mužov do 18 rokov. Nedodržanie lekárskych odporúčaní môže mať nezvratné následky.

Priligy generikum môže ovplyvniť jazdu. V niektorých prípadoch mali pacienti problémy s videním, vnímaním farieb a koncentráciou.

Vedľajšie účinky

Vedľajšie účinky pri užívaní generického Priligy sú zvyčajne mierne. Medzi najčastejšie patrí bolesť hlavy, nevoľnosť, porucha potencie, znížené libido, zvýšená úzkosť a depresia.

Predávkovanie

Zvýšená koncentrácia dapoxetínu v krvi pacienta občas zvyšuje riziko negatívnych následkov jeho užívania. Muž, ktorý sa rozhodne kúpiť si liek, sa musí podrobiť kompletnej lekárskej prehliadke a pozorne počúvať pokyny lekára.

Skladovanie Priligy (dapoxetín)

Aby bolo používanie lieku bezpečné, je potrebné dodržiavať správne podmienky skladovania:

 • originálne balenie;
 • nedostatok priameho slnečného žiarenia;
 • zapečatený blister;
 • teplota vzduchu do 30 ° C.

Uistite sa, že miesto je neprístupné pre deti a ľudí s nestabilnou mentalitou.

Zodpovednosť

Zaručujeme bezpečnosť a dôvernosť každého zákazníka. Naši zákazníci preferujú online nakupovanie kvôli rýchlemu dodaniu, prijateľným cenám a rýchlej podpore.

Správa stránky nezodpovedá za následky užívania liekov zakúpených u nás. Pred objednaním produktu odporúčame kontaktovať lekársku inštitúciu.

 • Populárne produkty
10mg | 20mg | 40mg | 60mg | 80mg
€ 2.85 tablet
25mg | 50mg | 100mg | 120mg | 130mg | 150mg | 200mg
€ 1.64 tablet
10mg | 20mg | 40mg | 60mg
€ 2.59 tablet